Producent: Datecs-Polska
Kod Produktu: DATECS WP-50 czarna
Dostępność: W magazynie
1634,67zł
Bez podatku: 1329,00zł

Dostępne opcje

DATECS WP-50 czarna

Kasa fiskalna online DATECS WP-50 to urządzenie zaprojektowane do pracy mobilnej i stacjonarnej. To najmniejsza kasa w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-polimerową.
Ergonomię pracy zapewnia gumowany spód obudowy gwarantujący pewny uchwyt kasy. Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.

Zastosowane interfejsy komunikacji bezprzewodowej zapewniają dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w którym znajdziemy się w zasięgu sieci WIFI lub GSM.
Starannie opracowana konstrukcja urządzenia jak i bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych oraz funkcji dodatkowych urządzenia sprawia, że doskonale nadaje się dla handlu obwoźnego, usług świadczonych przez warsztaty samochodowe czy wulkanizacyjne, lekarzy, prawników, fryzjerów czy kosmetyczki. Kasa znajduje zastosowanie również w rejestracji usług budowlanych oraz sprzedaży paliw stałych np. węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.

Idealna do rejestracji usług czasowych np. parkingi, wypożyczalnie, gry, place zabaw.

Zapewniony w wersji kasy GPRS z karta SIM w ramach trzyletniego pakietu dostęp do Internetu umożliwia połączenie z CRK z dowolnego miejsca w kraju. Nielimitowany pakiet danych daje gwarancję przesyłania dowolnej wielkości informacji zgodnie z odebranym z Repozytorium Ministerstwa Finansów harmonogramem dla kasy.

PARAMETRY TECHNICZNE
Gabaryty Wymiary: (Szer. x Dł. x Wys.) 160 x 233 x 65 mm, Masa: 0.676 kg bez papieru
Rodzaj komunikacji z CRK Wi-Fi, lub opcjonalnie GPRS, Bluetooth
Ilość towarów 12 000
Ilość grup towarowych 99
Długość nazwy towaru 42 znaki
Mechanizm drukujący Termiczny EPSON LTP01, szerokość: 57 mm; grubość: 60-72 μm; długość rolki: max 30 m